Rupert Grint ve Emma Watson
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rupert Grint ve Emma Watson

Rupert Grint ve Emma Watson İlk Türkiye Fan Sitesi

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Ölüm Yadigarları

2 posters
YazarMesaj
mne
Admin
Admin
mne

Ölüm Yadigarları Empty
MesajKonu: Ölüm Yadigarları   Ölüm Yadigarları EmptyPerş. Tem. 15, 2010 5:20 pm

Harry Potter serisinin son filmi olma özelliğini taşıyan Harry Potter ve Ölüm Yadigârları, JK Rowling'in aynı isimli kitabındanuyarlandı ve ilki 3 Aralık 2010'da, ikincisi ise 26 Ağustos 2011'de
(Türkiye'de) gösterime girecek şekilde iki bölüme ayrıldı. Filmin
yönetmeni ise David Yates.

Haberleri,Düşüncelerinizi burda paylaşabilirsiniz
mne
Admin
Admin
mne

Ölüm Yadigarları Empty
MesajKonu: Geri: Ölüm Yadigarları   Ölüm Yadigarları EmptyÇarş. Kas. 17, 2010 11:24 pm

Evettt Bugünn filme gittim veee Very Happy
Rupert ve Emma Tek kelimeyle harikaydı Very Happy
Ronve Hermione çok güzeldi Piyano çalışları
ve Ronn döndüğünnde yaptığııı Konuşma bennii bitiiirdi
Harry ve hermionenin öpüşşme ve dans sahnesi neydii öyle
danns ederlerkennn dedimm ki aha Hermione Very Happy ellldenn gidiyyoor
Smile Rolling Eyes
_MuGe_
Hoşgeldin
Hoşgeldin
_MuGe_

Ölüm Yadigarları Empty
MesajKonu: Geri: Ölüm Yadigarları   Ölüm Yadigarları EmptyC.tesi Ara. 04, 2010 6:32 pm

Bende hemen yorumumu yapiyim Smile

Film çok güzeldi ama kızmayın Smile pek beklediğim gibi değildi çok fazla sahne kesilmiş :// örneğin Ron ile Hermione nin birbirlerine sarıldığını gösteren resim vardı hatırlarsanız anam bi izledim o sahneyi hiç bişey anlamadan bitti dedim bu mu!fotoyu gördüğüm andaki hissi hiç bi şekilde vermedi :/ veya daha bi sürü foto yayınladılar onların çoğu yoktu filmde..düğünden bahsetmek bile istemiyorum!Biraz daha kesselermiş Razz boşuna çekmişler sahneleri...bi de Ron giderken Harry yerine Hermioneyi gösterselerdi daha iyi olurdu!

Beğendiklerime gelince Smile piyano sahnesi süperdi keşke daha uzun olsaydı Rolling Eyes
Rupert'ın performansı bi harikaydı hele döndüğünde yaptığı konuşma kesinlikle süperdi...
Emma da Hermione'nin Ron gittikten sonraki halini çok iyi yansıtmış hele bi sahne vardı Harry ve Hermione başka yere cisimleniyolar o anda hemen ağlamaya başlıyo Hermione nasıl içim gitti anlatamammm Sad
Harry ve Hermione dansına gelince bence gayet arkadaşça bi danstı harry sadece onu neşelendirmeye çalışıyordu o kadar dansın sonundaki herminonenn bakışlarıda bana şunu söyledi boşuna uğraşma harry ron olmadan mutlu olamam Smile
Bana öyle geliyoki 2.filmde daha fazla Ron Hermione sahnesi olacak ve benim istediklerimden Smile öpüşme sahnesinden bahsetmiyorum bileeeee Very Happy

Ölüm Yadigarları
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ölüm Yadigarları İlk 30 Dakika Orjinasl Dil İzle
» Sinema Dergisi HP ve Ölüm yadigarları 1 Eleştirisi
» Ölüm Yadigarları 2.bölüm Promo Resimleri
» Ölüm Yadigarları 2.bölüm Promo resimleri