Rupert Grint ve Emma Watson

Rupert Grint ve Emma Watson İlk Türkiye Fan Sitesi

AnasayfaAnasayfa  TakvimTakvim  SSSSSS  AramaArama  Üye ListesiÜye Listesi  Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş | 

Time 10 soru röportajı

YazarMesaj
alessia
Moderatörler
Moderatörler

MesajKonu: Time 10 soru röportajı   Salı Kas. 23, 2010 12:43 pm

1.Karakterin Hermione granger il ilgili en çok sevdiğin ve en az sevdiğin şey nedir?

(Dyah Widiastadi;Londra)

Emma:Belli bir kanı'ya(görüşe) sahip ve akıllı aynı zamanda bir kalbi sahip olmasını seviyorum. onunla igili hoşlanmadığımyada daha az sevdiğim şey ise;patronluk taslayan ve annelik yapan ,çok sinir bozucu, tavırları...

2.Her zama Hermione gibi görünmekten(o şekilde kalmaktan) korkuyormusun?

(Martin Christ,Münih)

Emma:Belki yaptığım bir çeşit görmemezlikten gelme yada saflık ama hayır gerçekten korkmuyorum...çok şiddetli bir korku yada kendim için çok ferdi(öxel) bir isteğim yok rolümden yana...İşimle guru duyuyorum.Çok şiddetli bir HP fanıyım kendimce ve Bundan(hermione olarak görülmek) kurtulmaya çalışmak yada bununla savaşmak çok aptalca olurdu...

3.Brown'da ilk yılında; derste bir soruya doğru cevap verince öğrencilerden birinin "gryffindor'a 10 puan" diye bağırdığı doğru mu?

(Brent C.,Bothell,Wash.)

Emma:Aslında, hayır.Bunu sorduğu için memnun oldum.Bu hiç başıma gelmedi.Belki biri içinde söylemiştir ama ben hiç böyle bir şey duymadım bulunduğum sınıflarda.

4.Hiç Oyunculuk dışında bir şey ile profesyonel olarak ilgilenmeyi düşündün mü?

(Maircad Horton,Carry N.C)

Emma:Bu benim için biraz farklı.Ben birçok farklı şeyle ilgileniyorum.Kendimi asla tek birşey ile ilgilenirken düşünemiyorum.ve 4 yada beş farklı şeye yapmayı sonlandıracağımdan eminim.Bir Rönesans kadını olmak istiyorum.Resim yapmayı istiyorum ve yazmayı ve oyunculuğu ve ben sadece herşeyi yapmayı istiyorum

çeviri bana ait...devamı gelicek inşallah...

Moderatörler
Moderatörler

MesajKonu: Geri: Time 10 soru röportajı   Perş. Kas. 25, 2010 12:07 pm

5.Üzerinde çalışmayı(rol yapmayı) en çok sevdiğin HP filmi hangisi?
(K.M,Clarkton,GA)
Emma:Hepsinden farklı şekillerde keyif aldım.Bence ilk film kesinlikle inanılmazdı çünkü herşey yeniydi,Her yapılan seyin yenilik olması çok heycan vericiydi. Oyunculuk bakımından bakarsak; son film inanılmazdı çünkü çok büyük bir parçaya sahiptim.....

6.Son Hp prömiyerindesin (temmuzda), son gün nasıldı?
(Tori Dailey, Jacksonville,Fla.)
Emma : Çok duygusal.Astral bir yolculuk* gibiydi çünkü çok uzun zamandır var.Aslında bu konuda çok fazla konuştuğumu ve bu konuya çok fazla kafa yorduğumu düşünüyorum ama o gün geldiğinde bu pek gerçek gibi hissettirmiycek.
Bu zor bir süreçti.

7.Yeni yaptığın değişiklikle harika görünüyorsun.Saçlarını kesme nedenin nedir?
(Tina Nguyan,Lorton,VA.)
Emma:Hermione'yi oynarken saçım uzun yıllar uzundu.Filmler bittiğinde bir farklılığa(değişikliğe) ihtiyaç duydum.Sanırım 2 yada 3 hafta kadar bekledim.Kafanda yapacağın şeyle ilgili iyi bir görüş olmaklı ve görünümünü zorlamalısın.Emin olduğumda gidip kestirdim.

8.En sevdiğin kitap hangisi ve neden?
(Geraldine Redfern,Durban,Güney Africa)
Emma:Babam küçükken bana Roald Dahl'ın yazdığı The BFG ("Arkadaş Canlısı Dev" adlı bir çocuk kitabı bir iki şey buldum nette Smile)' yi okurdu.Bu kitaba aşırı düşkünü,ona bayılıyorum.Küçük Prens'i Saint Exuperly'nin.Kitapları sadce sevimli olduklarında sevmiyorum aynı zamanda içlerinde hatıralar barındırıyorlar.Bir şarkı söylerken yada bir kitabı yeniden alırken seni başka bir zamana yada mekana götürmesi gibi.

9.Tüm bu rahatsız edici ünlü olma durumundan bir bir günlüğüne kaçabilseydin; nereye gider ve ne yapardın?
(Alexander Clapton,Gloucestershire,England)
Emma:bir Rock konserind kalabalığı yararak kalabağın ortasına girebilmek isterdim(ve orda kalabilmek) çünkü ünlüyken bunu yapamıyorsun.

10.5.Filmden sonra Hermione'yi tekrar oynamakla ilgili şüphelerin vardı.Eğer Hermione'yi oynamaya devam etmeseydin hayatın nasıl olurdu?
(Erica Rode,Arlington,Texas)
Emma:Büyük ihtimalle bir halk düşmanı olurdum(evt herkes onu böyle görürdü..). hayır .filmleri içlerinde ben olmadan izlemek çok farklı olurdu çünkü ben bunu yaparken büyüdüm. Bu filmin bir parçası olmak benim imtiyazımdaydı bir şekilde çünkü Hermione benimle özdeşleşmiş durumdaydı. Çok daha fazla uyurdum. Ama ben kesinlikle doğru kararı verdim...

ve son...
Not:çeviri bana ait...

not 2:* Astral yolculuk,benim gibi ne olduğunu bilmeyenler için ; burada bilgi alabilirsiniz biraz karışık birşet ama;

Tıkla!!!

Time 10 soru röportajı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Pop-Up Menüye Resim Eklemek [SORU]
» Html sayfaları (Soru)
» 2 Soru (Acil cevap lütfen :) )
» tema ile ilgi bir soru Bakarmısınız??
» Forum çizgi ile ilgili (Soru)